Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Dzielenie

Darmowy arkusz do pobrania

A teraz czas na dzielenie :). Do nauki dzielenia warto przystąpić dopiero wtedy, gdy dziecko dobrze już opanowało poprzednie działania i gdy potrafi biegle mnożyć.

Ucząc je dzielenia, stosujmy wiele przykładów z życia codziennego - dzielmy między domowników kanapki czy cukierki (oczywiście po równo :), dzielmy klocki, karty, kredki, pieniądze. Szczególnie w pierwszej fazie nauki jest ważne, by dziecko naocznie widziało, na czym polega dzielenie i jakie są z tego korzyści :).

W naszym serwisie znajdziesz duży zasób ćwiczeń na opanowanie umiejętności dzielenia. Wybierz zakres liczbowy, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom - i przekonaj się, że nauka dzielenia wcale nie musi być nudna. A gdy dziecko wykona prawidłowo zadanie, ty także podziel... się z nim swoją radością :).

Sprawdź też materiały w innych działach:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.