Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Mnożenie

Darmowy arkusz do pobrania

Nauka tabliczki mnożenia spędza sen z powiek niejednemu dziecku, a jeszcze bardziej stresuje rodziców ;). Dlatego temu zagadnieniu poświęciliśmy szczególnie dużo miejsca. Tu znajdziesz wiele arkuszy, a także szeroki wybór ćwiczeń online, które sprawią, że mnożenie nie będzie już takie straszne :).

Do dyspozycji masz różnorodne ćwiczenia na mnożenie liczb, na wielu poziomach trudności. Oprócz typowych ćwiczeń arytmetycznych znajdziesz tu także inne pomoce, takie jak plansze z tabliczką mnożenia, gry planszowe czy fiszki wspomagające pamięciowe opanowanie mnożenia.

Dzięki tym wszystkim pomocom dydaktycznym dziecko będzie mogło opanować tabliczkę mnożenia od podstaw, a następnie stopniowo przechodzić przez kolejne etapy "wtajemniczenia" i... osiągnąć mistrzostwo :).

Pamiętaj tylko o jednym - by nauka mnożenia czy czegokolwiek innego była skuteczna, nie wystarczy zróżnicowana forma ćwiczeń. Niezbędna jest także przyjemna i serdeczna atmosfera, w której dziecko będzie czuło się bezpiecznie i będzie widziało radość rodzica ze swoich postępów. Zadbaj o taką atmosferę.

Sprawdź również materiały w innych sekcjach:

Stwórz własne arkusze za pomocą naszych narzędzi:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.