Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Angielski kl. 1-3: Kółko i krzyżyk

angielski dla klas 1-3 - kółko i krzyżyk - Halloween

W tej sekcji zapraszamy do nowej odsłony popularnej gry Kółko i krzyżyk, która umożliwi przetrenowanie angielskich słówek z danego tematu :).

Zasady są następujące: tak, jak w klasycznej odmianie tej gry, należy ułożyć 3 identyczne symbole w jednej linii (poziomej, pionowej lub ukośnej). Zanim jednak wykonamy swój ruch, musimy nazwać po angielsku element, który znajduje się
na danym polu – jeśli słówko wyleci nam z głowy, nasza kolejka przepada! :) To świetny sposób, by za pomocą zabawy utrwalić angielskie słownictwo.

U dołu arkusza znajduje się ściągawka – przed rozpoczęciem rundy polecamy ją zagiąć lub odciąć. Jest to jedynie podpowiedź, które słówka należy znać w celu zachowania swojego ruchu. Obrazki możemy opisywać także innymi pasującymi wyrażeniami z tej samej kategorii (np. candy zamiast treats, ale nie animal zamiast spider).

Kółka i krzyżyki możemy rysować bezpośrednio na arkuszu, jednak proponujemy wykorzystanie naszej planszy, z której wycina się gotowe symbole. W ten sposób będziemy mogli kilkukrotnie używać schematu do gry :).

W tej sekcji są dostępne następujące materiały do wydruku:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.