Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

CELE NA NOWY ROK

Początek Nowego Roku to świetna okazja ku temu, by spojrzeć na swoje dotychczasowe dokonania i zastanowić się, co jeszcze możemy i chcemy osiągnąć.

Warto, by i dzieci nauczyły się tego, że większość rzeczy, która nam się przydarza, wynika z naszych dotychczasowych wyborów, decyzji i poczynań. Każdy z nas sam kształtuje swoje własne życie. Jeśli chcemy, by przebiegało ono zgodnie z naszymi wyobrażeniami, musimy nauczyć się stawiać sobie cele i wytrwale je realizować.

I choć może nam się wydawać, że przedszkolaki lub pierwszaki są jeszcze na to wszystko zbyt małe, to pamiętajmy, że nauka odpowiedzialności za siebie i swój los to długi i trudny proces. Im wcześniej zaczniemy dzieciom uświadamiać, że mogą aktywnie wpływać na swoje życie, tym lepsze przyniesie to w przyszłości owoce.

Pokażmy więc dzieciom (najlepiej na własnym przykładzie :), jak ważna jest umiejętność stawiania sobie celów i dążenie do ich realizacji.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn

Sprawdź materiały edukacyjne z innych tematów tygodnia:

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.